איך להפיק את המירב מהליווי שלנו

התהליך אצלנו הוא מאוד ברור, נתחיל בפגישת תכנון פיננסי ונלמד את הצרכים שלך ואת הצרכים של העסקה שלך, לצד בחינה של ההתנהלות הכלכלית הקיימת. כך בעצם נוכל להרכיב לך יחד חליפה מתאימה בין אם לרכישת נכס או לשיפור המשכנתה והמצב הפיננסי הקיים. התכנון הפיננסי ילמד אותנו על האפשרויות שלך להגדיל את תיק הנכסים שלך בין בהשקעות פיננסיות ובין בהשקעות אלטרנטיביות שיניבו לך תשואה וערך לאורך השנים.
img4

ביצוע המשכנתה

העברת כספי המשכנתה למוטבים. בעסקת מכירה – המוכרים הם המוטב, המשכנתה לא מגיעה לחשבון הלווים אלא עוברת ישירות למוכרים. במשכנתה לבניה עצמית והלוואות לכל מטרה – כספי המשכנתה מגיעים ברוב המקרים ללוים עצמם. יש לדרוש אסמכתא לביצוע מהבנק..

img-5

בטחונות

לאחר שסוגרים על בנק לביצוע המשכנתה, הקדישו מספיק זמן להעמדת הבטחונות לשביעות רצון הבנק. בכל עסקת משכנתה יתקבלו הנחיות ו"טופס טיולים" שיש להשלים ולמלא את כל הדרישות על מנת שהבנק יעביר כספים בזמן.

img3

ניהול משא ומתן

בניית תמהיל ומתן ריביות יעד לעסקה, מכרז על תמהיל וריביות בין הבנקים וגופי המימון הרלבנטיים בצורה ממוקדת ויעילה. יש להעניק פרק זמן סביר ולקחת בחשבון עומסי עבודה בבנקים לפני מועד ביצוע המשכנתה.

img2

פתיחת תיק והגשת הבקשה

פתיחת אזור אישי ללקוחות, קבלת כל הניירת להגשת הבקשה לבנקים ולגופי המימון המתאימים, ניירת אישית וניירת של הנכס הרלבנטי. בניית אסטרטגיה לעבודה, חתימה על יפוי כוח והסכם שירות.

img1

היכרות ופגישת תכנון פיננסי

בדיקת היתכנות וצורך: באיזה נכס מדובר והאם ניתן לקבל עליו משכנתה, התנהלות כלכלית והכנסות, כמה משכנתה תאושר ובאילו תנאים, מה יהיה ההחזר החודשי הצפוי, כמה חסכונות נשארים ולאן ניתן להתפתח.

ייעוץ חינם לרוכשי דירה

האם תרצה לדבר עם אחד מהיועצים הפיננסיים שלנו? פשוט שלח את פרטי הקשר שלך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם.